TECHNIK MOBILNÍCH TELEFONŮ Brno - až 65.000 Kč

Jméno/Firma
iLoveServis - expresní servis mobilů, tabletů a Macbooků
Pracoviště
Brno
Úvazek
Plný, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Na naši pobočku iLoveServis v Brně hledáme nové kolegy a kolegyně pro servis mobilních telefonů Apple, Samsung, Huawei a dalších značek.

Co Vás čeká

Servis mobilních telefonů, řízení servisních procesů na pobočce, příjem servisních zakázek, komunikace se zákazníky.

Co Vám můžeme nabídnout:

Mzda až 65.000 Kč hrubého (dle předchozích zkušeností), dobré finanční ohodnocení, smlouva HPP, možné i DPP, dobrá dopravní dostupnost, výrazné slevy na firemní produkty, multisport karta, fajn kolektiv, možnost školení a zlepšování Vašich odborných dovedností, zázemí stabilní firmy.

Co od Vás očekáváme:

Praxi v oblasti oprav mobilních telefonů. Spolehlivost, zodpovědnost.

Již 15 let pomáháme našim zákazníkům. Jsme česká jednička v opravách mobilních telefonů, tabletů a MacBooků. Buďte součástí našeho týmu! :-)

Kontaktujte nás na tel. +420 776 111 989, nebo napište na e-mail iloveservis1@seznam.cz a my se Vám obratem ozveme.

www.iloveservis.cz