STUDENTI POZOR!!!

Jméno/Firma
Jiří Urbánek
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Je pro vás důležité zprostředkovávat službu, které sami věříte a má pro klienty skutečnou přidanou hodnotu?

Jste cílevědomý člověk, který se chce v životě neustále posouvat?

Chtěli byste se sami svobodně rozhodovat kolik času strávíte v práci?

Upřednostňujete mladý pracovní kolektiv a rádi se učíte nové věci?

Jste komunikativní a přátelský člověk?

Pokud jste si na předchozí otázky odpověděli kladně, tak jste to právě možná Vy, kdo brzy rozšíří náš tým!

Co budete dělat?

  • Budete komunikovat s novými i stávajícími klienty naší společnosti.

  • Detailně s klienty zmapujete jejich aktuální finanční situaci, cíle, přání a potřeby.

  • Připravíte návrh a vyberete pro ně to nejvhodnější, co finanční trh aktuálně nabízí.

  • S klienty budete dále udržovat dlouhodobý vztah a podporovat je. Budou se na Vás moci spolehnout.

  • Do budoucna se rovněž můžete vydat manažerskou dráhou a předávat tak svoje zkušenosti novým kolegům. Nebo si rovnou otevřít vlastní pobočku!

Bez čeho se neobejdete?

  • Čistý trestní rejstřík.

  • SŠ vzdělání s maturitou.

  • Dobré komunikační dovednosti.

S čím vám určitě pomůžeme?

  • Připravíme a provedeme Vás potřebnými certifikacemi.

  • Naučíme Vás orientovat se ve světě financí.

  • Zlepšíme Vaše obchodní, manažerské a komunikační dovednosti.

Co vám nabízíme?

  • Není podstatné, zdali k nám přicházíte jako čerstvý absolvent, nebo z jakéhokoliv jiného oboru. Díky našemu kvalitnímu vzdělávacímu systému vás vše potřebné naučíme.

  • Umožníme vám samostatně podnikat se všemi výhodami, které jsou s tímto spojené. Ale současně na to nebudete nikdy sami.

  • Flexibilní pracovní dobu.

  • Velmi nadstandardní finanční ohodnocení. Přibližně třetina našich kolegů si vydělá svůj první milion již v prvním roce spolupráce.

  • Přátelský kolektiv, kde všichni táhneme za jeden provaz.

  • Skvělé firemní benefity: moderní kancelářské zázemí, placené zahraniční dovolené, soutěže o věcné ceny, nespočet teambuildingových akcí v rámci roku, zvýhodněné nabídky (služby mobilního operátora, operativní leasing, Multisport, apod.)

Pokud jsme vás zaujali, zašlete nám svoje CV. Budeme se těšit na setkání s vámi!