Řidič / Kurýr sk. B (PPL)

Jméno/Firma
Schubert s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Rádi bychom rozšířili naše řady o řidiče sk. B

Nabízíme :

- Pracovní doba je od 6:00 do 14:30 (konec záleží na šikovnosti kurýra a na trase)

- Plat od 25 tis čistého / měsíc

- Finanční ohodnocení záleží na počtu rozvezených a svezených balíků

- Možnost si přivydělat i dost na dýškách

- Když je člověk šikovný, najde si čas i při práci a může skončit i dříve

- Dovolená 20 dní

- Volné víkendy a svátky

- Firemní telefon

- Firemní paušál s neomezeným voláním a daty

- Firemní oblečení

- Zaučení se systémem a na trase

- Po zaučení možnost parkovat dodávku doma

Požadujeme:

- Fyzickou zdatnost

- Chuť pracovat

- Férové jednání

- Zodpovědný přístup k práci

- Čistý trestní rejstřík

- Spolehlivost

- Praxe výhodou ale co nebudete umět rádi vysvětlíme a doučíme

Náplň práce:

- Doručování zásilek

- Vyzvedávání zásilek

- Práce s hotovostí

- Dodávky máme značky Fiat

- Jezdí se pro zásilkovou službu PPL

- Jedná se o rajóny Třinec + blízké okolí

Nakonec pro ty kteří mají zájem tak není problém se přijít nezávazně svézt a osobně se pobavit jak se zaměstnavatelem tak i s kterýmkoliv z kurýrů.

Firma Schubert s.r.o vás ráda přivítá na depu v Ostravě - Svinově a čím dřív tím líp. :)

Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem:

+420 608 899 388

jirka.urb@email.cz