Přijímací technik - autorizovaný servis Ford

Jméno/Firma
F. 67 s.r.o.
Pracoviště
Nový Jičín
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Pro náš tým v Novém Jičíně hledáme nového kolegu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • příjem a vyřizování zakázek a dalších požadavků klientů

  • identifikace klíčových bodů na zakázce a určení případných možných závad a předložení cenové kalkulace

  • zpracování potřebné dokumentace od zákazníka, vyřizování běžných a garančních opravy, řešení pojistných událostí

  • odpovědnost za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek

POŽADUJEME

  • vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou)

  • loajalitu, schopnost spolupracovat, učit se a hledat nové příležitosti

  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání

  • komunikativnost, obchodní zdatnost, příjemné vystupování a jednání se zákazníky

  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

Možnost nadstandardního výdělku - na výši mzdy se určitě domluvíme.

Zázemí stabilní společnosti

Pohodový kolektiv