Pracovník do výroby - mzda až 32.500,- Kč/měs. - dvousměnný provoz

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Frýdek-Místek
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáte zajímavou práci pouze na dvě směny? Pokud ano, neváhejte a přidejte se k potravinářské výrobě ve Frýdku-Místku.

V současné době hledáme pracovníka na pozici operátor výroby.

Nabízíme:

  • Měsíční hrubá mzda až 32.500,- Kč vč. osobního ohodnocení a prémií

  • Čtvrtletní prémie za docházku až 3.000,- Kč

  • Osobní ohodnocení až 7.000,- Kč měsíčně

  • Stravenky

  • Během pracovní doby přístup k denní místnosti, kde je možnost ochutnat výrobky

  • Možnost zakoupení výrobků za zaměstnanecké ceny

  • Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti

  • Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy

  • Pravidelný kontakt s naším koordinátorem

  • Kariérní růst

  • Nástup možný ihned

  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!

  • Práce v čistém a moderním prostředí

Pracovní náplň:

  • Jednoduchá práce na zaučení v potravinářské výrobě

  • Nejedná se o automotive

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobě