Elektromechanik pro kompletace a instalace

Jméno/Firma
SUSPRO s.r.o.
Pracoviště
Hořelická 334, Loděnice
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Zavedená Inženýrsko - realizační společnost s působností v Čechách a na Slovensku. Věnujeme se vývoji a realizaci zakázek na klíč pro automobilový a  potravinářský průmysl. Hledáme spolehlivého elektromechanika do stabilního kolektivu.

Co vás čeká:

•             Práce na opravách a diagnostice elektrozařízení

•             Zapojování nových elektro-komponent, zařízení, pohonů a rozvaděčů

•             Instalace zařízení u zákazníků

•             Týmová práce s elektro konstruktérem a SW inženýrem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

•             Minimálně výuční list, případně středoškolské vzdělání s maturitou

•             Vyhlášku 50 paragraf 6, rep. NV 194/2022 Sb.  (pro samostatnou práci)

•             Zájem o technické a technologické novinky

•             ŘP skupiny B a ochotu občas cestovat

•             Výhodou bude, pokud budete mít zkušenost

o             PLC, síťové komunikace a MaR

Co Vám můžeme nabídnout:

•             Plat 40 000 - 50 000 Kč

•             Benefity

•             Flexibilní dobu

•             Příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění