Skladový manipulant VZV (Retrakář)

Jméno/Firma
CEDES Logistik s.r.o.
Pracoviště
Modletice 139, Modletice
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme logistická společnost se zaměřením na rozvoz zdravotnických prostředků a léčiv.

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Skladový manipulant VZV (Retrakář).

Pouze pro vážné zájemce o dlouhodobou práci na HPP!

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka zboží do vozidel
  • naskladnění a vyskladnění zboží do/z regálů pomocí VZV/NZV a ručních palet. vozíků
  • třídění, přebalení a další ruční manipulace se zbožím
  • administrativní činnosti (kontrola dodacích/vyskladňovacích listů, vedení skladové evidence a sanitačního deníku), včetně zápisu dat do informačního systému a používání čtečky čárových kódů.

Co od Vás očekáváme:

  • dochvilnost, pečlivost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • chuť a ochota se učit
  • dokončené základní vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost základní práce na PC
  • průkaz a praxi na VZV (propadlý průkaz Vám bez problému obnovíme)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pravidelnou výplatu
  • práci v zavedené a stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • práci v čistém a příjemném prostředí

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště