Učitel/učitelka mateřské školy, chůva - přátelská atmosféra

Jméno/Firma
Vědomá školka, z.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme dětská skupina nacházející se v centru Brna na ulici Marešova 8. Přijímáme děti od 2,5 do 6 let a většina z nich s námi tráví celou předškolní dobu. Naším cílem je rozvíjet samostatné, uvědomělé a zdravě sebevědomé děti prostřednictvím přirozené výchovy. Pracujeme s dětskými emocemi a učíme děti, jak si o něco říct, jak napravit chyby a jak se přiznat, když něco pokazí. Vytváříme bezpečné a respektující prostředí, kde děti mohou růst a učit se.

Koho hledáme?

Hledáme láskyplnou osobu, která má povědomí o respektující výchově a dokáže si představit, že se respektujícím způsobem dá vychovávat i děti ve skupině. Osobu, pro kterou je tato práce posláním a která má ráda práci s dětmi.

Náplň práce:

  • Příprava a vedení předškolních aktivit, tvoření, zpívání, tancování, míčové a týmové hry
  • Organizace výletů a aktivit mimo prostory dětské skupiny
  • Spolupráce s ostatními pedagogy a asistenty

Co od Vás očekáváme:

Nezbytné:

  • Vzdělání/kvalifikace pro vykonávání práce chůvy (akreditovaný kurz - Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky nebo akreditovaný kurz - Chůva pro děti v dětské skupině)
  • Nebo odborná způsobilost v oborech učitel/ka MŠ, učitel/ka 1. stupně ZŠ, vychovatel/ka, asistent/ka pedagoga, speciální pedagog, SŠ, VŠ nebo VOŠ zdravotnického oboru nebo sociální pracovník
  • Plnoletost a trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Podmínky musíte splnit podle legislativy. Pokud zadané vzdělání nemáte, nemůžeme Vás k dětem přijmout. Odepisovat budeme pouze na inzeráty kde bude jedno z vypsaných vzdělání uvedeno.

Výhodou:

  • Organizační schopnosti
  • Flexibilita
  • Trpělivost a laskavost
  • Praxe v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity:

  • Hodiny na domácí přípravu
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Proč vás bude bavit pracovat právě u nás?

  • Radostné a angažující pracovní prostředí
  • Konkurenceschopná odměna a podmínky - nabízíme práci na HPP
  • Příjemný a spolupracující tým
  • Respektující a inkluzivní atmosféra

Přijďte se podívat, co nabízíme a kdo jsme. Těšíme se na nového člena do našeho týmu! Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme do několika dní.

Tým dětské skupiny Kraví hora

Benefity

  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění