Skladník - VZV I od 32.000 Kč + I HPP, Benefity, Ubytování

Jméno/Firma
SH Job Partners s.r.o.
Pracoviště
Vysoké Mýto
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu firmy – zaměřené na Autobusovou výrobu na pozici Skladník - VZV s možností ubytování a celou řadou benefitů !

Obsazovaných míst je více, nebojte se přihlásit ! ????

Náplň práce:

  • Obsluha VZV  (nosnosti od 2 tun)
  • Nakládání a skládání polotovarů a výrobků v bednách / obalech

Co od Vás očekáváme:

  • Průkaz VZV – sk. A nebo W1 / podmínkou
  • Praxi na dané pozici
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • Manuální zručnost a zodpovědný přístup
  • Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HPP
  • Mzdu od 32 000 Kč + níže uvedené příplatky a benefity
  • Bonus 1750 Kč/měs za docházku
  • Odměny podniku od 3000 Kč / měsíc
  • Možnost zajištění ubytování
  • Příplatky dle ZP
  • Příspěvky na stravování 55%
  • Možnosti přesčasů
  • Odměna za doporučení nových kolegů až 30 000 Kč
  • Možnost čerpání záloh
  • Servis Koordinátora 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: e-mail přes odpovědní formulář případně na tel. čísle + zobrazit tel. číslo

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.