TVAROVAČ PLECHU - KLEMPÍŘ (35-37.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Nebojíš se fyzicky náročnější práce? Vyznáš se v technické dokumentaci a jsi manuálně zručný? Přidej se k nám do týmu a pošli životopis!

Náplň práce:

* Mechanické rovnání velkých a drobných dílů
* Měření a práce dle šablonek
* Starost o měřící protokoly
* Práce dle výkresové dokumentace
* Práce dle elektronických prac. postupů

Co od Vás očekáváme:

*Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (7,5 hod)

* Do budoucna se počítá s 3 směnným provozem!
* SOU/SŠ strojírenské výhodou, nejlépe klempíři

* Praxe na obdobné pozici výhodou
* Dobrý fyzický stav
* Výborná orientace ve výkresové dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Nadstandardní příplatky za směnnost
* Stravenky
* Směny bez víkendů
* Zvýhodněné mobilní tarify

* Místo výkonu práce Brno Modřice

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování