Pomocná kuchařka/amatér/nadšenec do vaření

Jméno/Firma
DANEVA s.r.o.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme malé rodinné bistro, které se za čtyři roky stalo oblíbeným místem pro snídaně, obědy i sladké pochoutky v Horních Počernicích. Naši zákazníci nás vyhledávají pro domácí kvalitu a příjemnou atmosféru. Vše, co nabízíme – od dezertů po quiche – připravujeme přímo u nás s důrazem na nejčerstvější a nejchutnější.

Náplň práce:

  • Příprava snídání a obědů podle našeho oblíbeného menu
  • Pomoc s celkovou kuchyňskou přípravou a vařením
  • Úklid kuchyně a mytí nádobí
  • Další pomocné práce, které udrží bistro v chodu

Co od Vás očekáváme:

  • Pracovitost a chuť učit se novým věcem
  • Pečlivost při přípravě pokrmů a v organizaci práce
  • Schopnost zvládat stresové situace při výdeji jídel
  • Dochvilnost a spolehlivost