Lakýrník Ostrava

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Náplň práce:

  • Detailing a leÅ¡tění laku
  • Míchání nátěrových hmot dle předepsaných poměrů
  • Orientace v technologii lakování
  • Maskování podle výkresové dokumentace
  • Manuální lakování velkých vertikálních ploch

Požadujeme:

  • znalost míchání dvousložkových barev
  • vzdělání v oboru výhodou
  • praxe v oboru nutná

  • lakování vysokotlakou pistolí, mokrou barvou, velkých ploch na mikrony
  • před nástupem probíhá zkouÅ¡ka lakýrníka na lakovně

Nabídka:

  • možnost ubytování
  • možnost přesčasových hodin
  • možnost záloh
  • až 250 Kč/h

V případě zájmu volejte na číslo zobrazit tel. číslo nebo piÅ¡te na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář