Finanční účetní

Jméno/Firma
Správa služeb hlavního města Prahy
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Správa služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace, zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy spolupracující zejména s jednotlivými orgány hlavního města, včetně jeho Magistrátu, a dále se složkami integrovaného záchranného systému

hledá do svých řad šikovné kolegy / kolegyně na pozici:

Náplň práce:

  • Účtování pokladny.
  • Účtování dodavatelských faktur.
  • Účtování odběratelských faktur.
  • Účtování skladů.
  • Spolupráce při zpracování účetních závěrek.
  • Spolupráce při dokladové inventarizaci.
  • Zajištění zastupitelnosti v rámci finanční účtárny.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Prokazatelnou praxi v oboru minimálně 2 roky.
  • Praktickou zkušenost se zpracováním agendy podvojného účetnictví.
  • Orientaci v účetních předpisech.
  • Výborná znalost práce s PC, MS Office (Excel, Word).
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, přesnost, analytické myšlení.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou.
  • Znalost SW GORDIC výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 264/2022 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č. 1 v platné znění, platová třída 9 v tarifu podle předchozí odpracované praxe.
  • Při dobrém plnění úkolů lze osobní příplatek přiznat již v průběhu zkušební lhůty
  • Možnost čtvrtletních odměn
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů placeného indispozičního volna ročně, stravenkový paušál a další sociální výhody dle kolektivní smlouvy.
  • Možnost rekreace v zařízení organizace za zvýhodněné ceny.
  • Stabilitu příspěvkové organizace.
  • Nástup dle dohody.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště