Administrativní podpora týmu - SOS Povodně

Jméno/Firma
Člověk v tísni, o.p.s.
Pracoviště
Krnov
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Místo výkonu práce: Krnov/Jeseník/Olomouc

Datum nástupu: Ihned

Pracovní poměr: HPP, na 6 měsíců s případnou možností prodloužení

Popis pracovní pozice:

Stanete se součástí povodňového týmu Člověka v tísni přímo v místě pomoci. Co vás bude čekat:

  • Příprava objednávek nákupů a spolupráce s oddělením logistiky;

  • Asistence při předávce materiální pomoci institucím a jednotlivcům;

  • Koordinace práce ve skladech;

  • Zajišťování drobných nákupů a vyúčtování provozních záloh týmu;

  • Vedení a podpora kanceláře;

  • Archivace projektové a finanční dokumentace;

  • Komunikace s centrální IT podporou při vybavování zaměstnanců pobočky;

  • Koordinace personálních agend;

  • Koordinace a správa vozového parku;

  • Práce se standardními nástroji Microsoft Office, SharePointem a Document management systémem ELO;

  • Další související agendy.

Pro tuto pozici považujeme za důležité:

  • Zkušenosti s administrativou;

  • Schopnost pečlivě a samostatně organizovat svou práci a přistupovat k úkolům pozitivně i ve stresových situacích, schopnost jednat asertivně;

  • Proaktivní přístup, analytické myšlení a schopnost rychle se učit interní procesy organizace;

  • Zkušenost z neziskového sektoru výhodou;

  • Schopnost pracovat participativním způsobem v týmu, ale i samostatně;

  • Výborná znalost MS Office.

Co nabízíme:

  • Zázemí a profesionalitu největší české nevládní organizace;

  • Platové podmínky na základě interní platové stupnice;

  • Zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu se společnými hodnotami, otevřená a neformální organizační kultura;

  • 25 dní dovolené/rok, sick days;

  • Notebook a mobilní telefon s firemním tarifem;

  • Multisport karta (samofinancovaná) pro sport a rekreaci v ČR;

  • Možnost účasti na zajímavých akcích, které pořádáme (např. mezinárodní filmový festival Jeden svět).

Jak se přihlásit?

Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis přes náš přihlašovací formulář na našem webu.

Upozorňujeme, že budou kontaktováni pouze kandidáti, kteří postoupí do užšího výběru. Pohovory budou probíhat průběžně a pozice bude po obsazení uzavřena.