Plánovač výroby

Jméno/Firma
JAVAB
Pracoviště
Jihlava
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • plánování výroby na základě zákaznických objednávek

  • koordinace výrobních zakázek

  • práce v ERP systému (založení položky, založení zakázky, skladová evidence)

  • příprava podkladů pro nákupní oddělní

  • provádění výrobních změn

  • monitorování stavu zakázek

  • spolupráce s ostatními odděleními

Co budete pro práci potřebovat?

·         Vzdělání technického směru

·         Předchozí zkušenost s plánováním výroby

·         Zkušenosti s Office 365 na velmi dobré úrovni

·         Umět komunikovat uvnitř i vně společnosti

·         Umět pracovat v týmu

·         Být důsledný, pečlivý, zodpovědný, flexibilní a odolný proti stresu

·         Řidičský průkaz sk. B

·         Znalost IS Pohoda výhodou

Co Vám nabízíme?

·         Práci na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)

·         Pružnou pracovní dobu

·         Odpovídající finanční ohodnocení

·         Benefity poskytované v rámci skupiny www.jfdgroup.cz