OSTRAHA M/Ž - Plzeň - Slovany – 130-140Kč/hod

Jméno/Firma
CENTR GROUP, a.s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
11. 10. 2024

Dobrý den, hledáme kolegy a kolegyně na pozici bezpečnostního pracovníka do skladových prostor ve dvousměnném provozu a s možností výběru 10 hod směny nebo 12 hod. Nástup IHNED!!!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Tel.č.: 705 878 522; 739 485 851 E-mail: marikova@centr.cz; personalista.praha@centr.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu www.centr.cz

Náplň práce:

· Ostraha logistického areálu

· Kontrola lidí – detekční rám

· Práce s bezpečnostními systémy - CCTV, EPS, EZS

· Směny: denní x noční – možnost 10 h směny nebo 12 h směny

Požadujeme:

· Trestní bezúhonnost

· Zdravotní způsobilost

· Certifikát „Osvědčení kvalifikace Strážný“

· Fyzická zdatnost

Nabízíme:

· Mzda: 130 - 140Kč/hod

· Možnost kariérního růstu

· Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda

· Práce na HPP i DPP

CENTR GROUP – SAFE WORLD INVEST s.r.o.

Na Příkopě 1096/19, Praha 1