Finanční manažer/ka program SOS povodně 2024

Jméno/Firma
Člověk v tísni, o.p.s.
Pracoviště
Olomouc
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Místo výkonu práce: Olomouc

Doba trvání: nástup ihned, 6 měsíců s možností prodloužení

Úvazek: plný

Přímý nadřízený: Vedoucí programu SOS povodně

Náplň práce, hlavní odpovědnosti:

  • Supervize a řízení finančních, provozních a administrativních procesů v jednotlivých kancelářích

  • Supervize a úkolování administrativního týmu

  • Koordinace administrace a vyplácení darovacích smluv

  • Dohled nad personálními a logistickými aspekty programu

  • Spolupráce s finančním ústředím ČvT a jednotlivými projektovými manažery

  • Dohled nad dodržováním finančních metodik

  • Práce s rozpočtem, sledování čerpání, sestavování finančních zpráv

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe v ekonomickém oboru

  • Minimálně dvouletou praxi v oboru (možno uznat i praxi při VŠ)

  • Orientace v podvojném účetnictví

  • Perfektní znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlook)

  • Orientaci v projektovém účetnictví a obecně ve výkaznictví

  • Orientaci v rozpočtování výhodou

  • Schopnost dotáhnout věci do konce

  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR

  • Práci, která má skutečný dopad na lepší životy konkrétních lidí postižených povodněmi

  • Profesní růst a metodickou podporu z ústředí organizace

  • Ubytování v místě výkonu práce

  • Flexibilní pracovní dobu a možností práce z domova

  • Skvělé kolegy v týmu, kteří sdílejí podobné hodnoty a zapálení pro věc

  • Otevřenou a neformální firemní kulturu

  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům

  • 25 dnů dovolené za rok

  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

  • Multisport kartu

Jak se přihlásit?

Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis přes náš přihlašovací formulář.

Upozorňujeme, že budou kontaktováni pouze kandidáti, kteří postoupí do užšího výběru. Pohovory budou probíhat průběžně a pozice bude po obsazení uzavřena.