Obchodní zástupce ENERGIÍ

Jméno/Firma
Alvin & Macek, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Plný, Zkrácený, Živnostenský list, Brigáda
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

DATUM NÁSTUPU

  • Ihned, dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

  • Ostrava / Moravskoslezský kraj

POPIS POZICE

Obchodní zástupce pečuje o svěřený zákaznický kmen, dále zajišťuje akviziční nabídku služeb jednotlivcům. Obchodní zástupce prezentuje nabízené služby srozumitelnou, zákonnou a odbornou formou. Představí veškeré dostupné, důležité a známé informace, zodpovídá na dotazy potenciálních zákazníků a jeho hlavním cílem je úspěšně dokončený prodej služeb ve svěřeném regionu. Je osobně zodpovědný za dodržování etického kodexu obchodníka (vydaného Energetickým regulačním úřadem), formu vystupování a obsah nabídky u koncového zákazníka. Zabezpečuje požadavky zákazníků, vede jednání a navštěvuje zákazníky na základě předem sjednaných setkání, v kanceláři sídla společnosti, nebo na sjednaném místě. NEJEDNÁ SE O PRODEJ FORMOU PODOMNÍHO PRODEJE !!!

CO HLEDÁME

  • samostatného, odpovědného a tvůrčího člověka s odvahou jednat s lidmi

  • sebevědomého obchodníka s empatií a lidským přístupem

  • schopnost aktivně vyhledávat obchodní příležitosti na trhu

  • znalost oblasti prodeje energií podmínkou !!!

  • uživatelsky výborná znalost práce na PC

  • podmínkou min. (aplikace MS Office, internet)

  • řidičské oprávnění skupiny B

  • aktivní řidič

  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti s více než 20ti letou mateřskou historií na trhu

  • kvalitní zaškolení pracovních procesů zkušenými kolegy v rámci malého kolektivu

  • motivující finanční ohodnocení neohraničené maximální částkou (průměrně 30.000,- Kč/měsíčně)

  • služební vůz