Tester/ka webových aplikací

Jméno/Firma
Modul Servis s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Úvazek
Plný, Zkrácený, Živnostenský list
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

  • Baví Tě IT a testování?

  • Umíš se vžít do role uživatele?

  • Chceš nám pomoci dělat lepší aplikace?

Pokud ano, hledáme možná právě tebe! Do našeho týmu hledáme šikovného a pečlivého testera nebo testerku pro dlouhodobou spolupráci, který/á nám pomůže udržet a posunout kvalitu našich výstupů.

Jsi absolvent a máš již nějakou praxi? U nás budeš mít příležitost proniknout do nové oblasti a získat další zkušenosti.

CO POŽADUJEME

  • Znalost automatizovaného testování.

  • Rád/a objevuješ nové způsoby řešení.

  • Analytické a logické myšlení a zájem o IT oblast.

  • Smysl pro detail, důslednost a spolehlivost.

  • Schopnost pracovat samostatně a vyvíjet vlastní iniciativu.

  • Základní znalost HTML/CSS.

  • Schopnost pracovat v týmu.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Provádění testů webových aplikací.

  • Systematické reportování nalezených chyb a spolupráce s vývojovým týmem.

  • Příprava testovacích scénářů.

  • Psaní dokumentace.

PROČ SE PŘIDAT PRÁVĚ K NÁM

  • Přátelské a moderní pracovní prostředí v nově rekonstruovaných a klimatizovaných prostorech.

  • Práci na plný či zkrácený úvazek, možnost práce na IČO.

  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem.

  • Možnost získat rozsáhlé zkušenosti a kariérní růst.

  • Příležitost uplatnit a realizovat své nápady.

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.