Asistent/ka obchodního oddělení

Jméno/Firma
ELIMA.cz
Pracoviště
Jičín
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Pracovní náplň

  • Prodej/Nákup elektroinstalačního materiálu

  • Zadávání a zpracování objednávek

  • Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových

  • Telefonická a písemná komunikace se zákazníkem

  • Fakturace a ostatní evidence spojené se zakázkami

  • Komunikace s ostatními spolupracovníky ve firmě

  • Obchodní činnost a podpora e-shopu

  • Osobní prezentace u zákazníků

Požadujeme

  • Nadprůměrná znalost práce s PC, zejména MS Excel

  • Minimálně středoškolské vzdělání

  • Znalost elektroinstalačního materiálu výhodou

  • Komunikativnost, důslednost, samostatnost

  • Znalost němčiny nebo angličtiny výhodou

  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Dlouhodobě perspektivní zaměstnání u prosperující společnosti

  • Práce v mladém kolektivu

  • Jednosměnný provoz po – pá od 7:30 do 16:00

  • Nástup možný ihned