POKLADNÍ - FAKTURANT, FAKTURANTKA

Jméno/Firma
Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
11. 10. 2024

Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i. hledá vhodného kandidáta

Náplň práce

  • Úzká spolupráce s hlavní účetní

  • Vedení pokladny CZK a valuty

  • Cestovní příkazy tuzemské i zahraniční

  • Evidence, kontrola a účtování vydaných faktur

  • Kontrola správnosti fakturace

  • Účtování banky, příprava příkazů k úhradě

  • Příprava podkladů pro účetní závěrku, inventarizace účtů, spolupráce při auditu

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru

  • Zkušenosti na obdobné pozici spojené s vedením účetnictví společnosti

  • Znalost podvojného účetnictví a legislativních předpisů týkajících se vedení účetnictví

  • Znalost práce na PC, znalost MS Office

  • Znalosti IS Byznys výhodou

  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Samostatnou práci na plný úvazek v příjemném kolektivu

  • Stabilní zázemí

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 dny tarifní osobní volno

  • Závodní stravování

  • Možnost ubytování na podnikové ubytovně v Praze Uhříněvsi

Uzávěrka přihlášek31.10.2024

Kontakt:

Přátelství 815, 104 00 Praha 10 - Uhříněves

Lenka Moravcová, tel.: 267 009 546, e-mail: moravcova.lenka@vuzv.cz