Montážník specializované výroby (m/ž)

Jméno/Firma
Randstad HR Solutions s.r.o.
Pracoviště
Příbram
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáte zajímavou a perspektivní pracovní příležitost? Pokud by Vás zajímala práce v oboru výroby špičkových hliníkových pergol, jste na správném místě. Právě hledáme nové kolegy.

Náplň práce:

- výroba stínící techniky a příslušenství
- obsluha výrobních strojů

Co vám nabídneme:

- spolupráci na hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz pondělí až pátek (6:00-14:30)
- mzda až 38 000 + zákonné příplatky
- stravenkový paušál 60 Kč/směna
- práce v mladém kolektivu rychle rostoucí firmy

Co od vás očekáváme:

- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- samostatnost a spolehlivost
- chuť učit se novým věcem
- zkušenost ve strojním průmyslu výhodou

Jak se přihlásit? Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.