Obchodní manažer JAGUAR LAND ROVER

Jméno/Firma
B of B cars s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost B of B cars je autorizovaným prodejcem vozů Jaguar a Land Rover.

Zakládáme si na spokojenosti nejen našich klientů, ale také našich zaměstnanců.

Nabízíme stabilní zázemí v expandující společnosti, naplňující dynamickou práci pro exkluzivní značky v moderním autosalonu, fixní plat a bonusy.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Schopnost získávat nové zákazníky
  • Vedení obchodních jednání
  • Administrativa spojená s prodejem vozů
  • Aktivní spolupráce při marketingových akcích
  • Nejedná se jen o práci v salónu, ale potká Vás i práce v rámcí zajímavých eventů

Co od Vás očekáváme:

  • Tah na branku a odhodlanost
  • Schopnost efektivní komunikace
  • Zájem o kulturní a sportovní události
  • Organizační schopnosti a samostatnost
  • Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní a expandující společnosti Jaguar Land Rover
  • Naplňující a dynamickou práci pro exkluzivní značky
  • Teambuildingy a firemní akce
  • Mobilní tarif
  • Zapůjčení auta Land Rover nebo Jaguar na víkend
  • Vozidlo i pro soukromé účely

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti