Strojní zámečník + možnost ubytování

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Krnov
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Nabízíme práci pro zkušené zámečníky se znalostí práce s výkresovou dokumentací.

Na dané pozice vás rádi zaučíme.

Náplň práce:

Pomocné monzážní a zámečnické práce. Jednoduché svařování metodou CO2.

Opracování a příprava pro další svařování (úkosy) v souladu s výkresovou dokumentací a výrobním postupem

Co od Vás očekáváme:

- čtení výkresové dokumentace

- výuční list v oboru zámečník či příbuzných oborech

- práce s ručním nářadím

- manuální dovednost

- loajalita

- dobrý zdravotní stav

- chuť pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • možnost ubytování
  • možnost čerpání záloh
  • nástup možný IHNED
  • až 240Kč/h