Легка робота в Novém Jičíně! Lehká práce v Novém Jičíně!

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Шукаєш ТОП роботу, з негайним стартом? Проста робота ???? у Новому Їчині тут для тебе. Не зволікай телефонуй за номером ☎   zobrazit tel. číslo , або надішли своє резюме на електронну пошту: e-mail přes odpovědní formulář

Я відповім на будь-які  запитання.

Hledáš TOP práci s nástupem ihned? Jednoduchá práce ????v Novém Jičíně je tu pro tebe. Neváhej a volej na číslo ☎   zobrazit tel. číslo , nebo zašli svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Náplň práce:

???? Комплектація деталей кондиціонера.

???? Остаточна перевірка окремих виробів.

???? Обслуговування машин.

???? Kompletace klimatizačních dílů.

???? Finální kontrola jednotlivých výrobků.

???? Obsluha stroje.

Co od Vás očekáváme:

???? Надійність, старанність та пунктуальність .

???? Готовність працювати в 3 зміни.

???? Ручна спритність.

???? Spolehlivost, pečlivost a dochvilnost.

???? Ochotu pracovat v 3 směnném provozu.

???? Manuální zručnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

???? Основний трудовий договір.

???? Зарплата від 2

???? 27 000 до 34 000 крон.

???? Доплати за післяобіднінічні зміни, понаднормові годиини та святкові дні.

???? Щомісячна премія – розраховується від базової зарплати як результуючий % від результативності.

???? Бонус за продуктивність до 900 крон.

???? Допомога на харчування (24 крон/день).

???? 20 днів відпустки.

???? БЕЗКОШТОВНИЙ вступний медичний огляд.

???? Smlouva na hlavní pracovní poměr.

???? M Z D A  26.000 – 34.000.

???? Příplatky za odpolednínočnípřesčasy svátky.

???? Měsíční bonus – vypočtený ze základní mzdy jako výsledné % dle výkonu.

???? Výkonnostní bonus až 900 Kč.

???? Příspěvek na stravování (24Kč/den)..

???? 20 dnů dovolené.

???? Vstupní zdravotní prohlídka ZDARMA.

Вакансія безкоштовна! Телефонуйте сьогодні за номером телефону ????   zobrazit tel. číslo чи безкоштовно ???? zobrazit tel. číslo

Zavolejte ještě dnes na telefonní číslo ????   zobrazit tel. číslo nebo zdarma???? zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště