Obsluha strojů na výrobu pryže

Jméno/Firma
Rubena, s.r.o.
Pracoviště
Náchod
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Rubena je největší evropský výrobce plášťů a duší na jízdní kola. Dále vyrábí technickou pryž, vlnovce vzduchového pružení, klínové řemeny, puky, těsnění, vaky a nádrže a gumárenské směsi. Při ročním obratu 1,5 miliardy korun zaměstnává přes 700 pracovníků.

O nás

Společnost Rubena, s.r.o. je tradiční český výrobce pryžových a pryžotextilních výrobků pro různá průmyslová odvětví. Jsme jedním z největších zaměstnavatelů v regionu a nabízíme stabilní zaměstnání pro více než 700 osob. V našich závodech v Náchodě, Velkém Poříčí a ve Zlíně vyrábíme gumárenské směsi, velopláště a veloduše, klínové řemeny, hokejové puky, vzduchové pružiny, hradicí jezy, vaky a letecké nádrže. Aktuálně přijmeme do našeho týmu motivovanou a pracovitou osobnost s tahem na branku.

Náplň práce:

  • obsluha konfekčního stroje
  • příprava konfekčních polotovarů
  • obsluha vulkanizačních lisů
  • obsluha strojů na zpracování pryže

Co od Vás očekáváme:

  • střední vzdělání s výučním listem
  • manuální zručnost a pečlivost (důraz na přesnost a kvalitu)
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • chuť do práce a ochotu pracovat ve směnném provozu
  • praxe ve výrobě výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr a příjemný pracovní kolektiv
  • mzdu odpovídající Vaší kvalifikaci a výkonu s motivační bonusovou složkou
  • čtvrtletní motivační bonusová složka až 4800 Kč
  • pracovní dobu pouhých 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatek za směnnost
  • stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel
  • výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Parkoviště