Řidič Senior taxi plus – zkrácený úvazek, pouze pro invalidní důchodce

Jméno/Firma
Deklarace odpovědného podnikání z. s.
Pracoviště
Brno
Úvazek
Zkrácený
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Deklarace odpovědného podnikání je iniciativou sociálních podniků a zaměstnavatelů hlásících se k odpovědnému podnikání, kteří se přihlásili ke společným cílům a hodnotám udržitelného zaměstnávání zdravotně a sociálně znevýhodněných kolegů. Členem deklarace odpovědného podnikání je i sociální podnik „Teamium“, do jehož řad nyní hledáme kolegu či kolegyni z řad OZP na pozici Řidiče Senior taxi plus pro přepravu seniorů v Brně.

V Teamiu si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře, nepociťovali stres a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat.

Co vás čeká?

  • seniory firemním osobním autem odvezete a případně doprovodíte k lékaři, za přáteli nebo na úřady v rámci Brna
  • objednávku přepravy realizuje centrální dispečink a vy víte den dopředu konkrétní trasu
  • službu přepravy provozujeme v režimu krátký/dlouhý týden v osmihodinových blocích - jeden týden PO + ÚT + ST a druhý týden ČT + PÁ
  • na každé směně odvezeme na místo určení přibližně 10 - 15 klientů
  • vše potřebné vás naučíme a podrobně vysvětlíme

Hledáme vás, protože:

  • máte řidičský průkaz skupiny “B”
  • jste aktivní a zkušený řidič (zkušenosti s přepravou osob jsou vítány)
  • najdeme u vás zodpovědnost, potřebnou empatii a slušné a příjemné vystupování
  • máte dobrou orientaci po Brně

Co u nás najdete?

  • stabilní práci na HPP s úvazkem 20 hodin týdně, krátký dlouhý týden po osmi hodinách
  • plat 12 až 14 tis. Kč včetně stravného
  • čeká vás neformální a přátelské prostředí, táhneme za jeden provaz
  • zaměstnanci mají možnost zdarma využít právní poradenství a služby psychosociálního pracovníka
  • využít můžete také masáže firemním masérem zdarma a slevy na konzumaci ve firemní kavárně, káva ve firemní kavárně je zdarma
  • pořádáme společné akce i mimo práci

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

Benefity

  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Masáže na pracovišti