Servisní technik (vakuové technologie)

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro svého klienta, stabilní společnost, prodejce vývěv a kompresorů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Servisního technika

Náplň práce:

  • provádění servisních a údržbových prací na vývěvách u zákazníků (na území ČR/SR 2-3x týdně) a v servisní dílně
  • instalace a zprovoznění nových zařízení včetně zaškolení obsluhy
  • možnost kariérního růstu (zástupce vedoucího servisu)

Co od Vás očekáváme:

  • bydliště v Brně nebo okolí
  • SŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojní
  • praktické zkušenosti z oblasti výroby nebo oprav technických zařízení vítány
  • základní znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • ochota cestovat
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní firmy s celosvětovou působností,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy, proplácení přesčasů, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravu 130,- Kč/den
  • příplatek za delší pracovní cesty