Senior Project Manager pro prestižní developerské projekty

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Přední společnost v oblasti realitního developmentu hledá seniorního projektového manažera pro realizaci komplexních rezidenčních projektů v Praze a okolí.

Hledáme dynamického kandidáta s praxí v oblasti řízení projektů od zadání až po úspěšné dokončení a předání klientovi.

Ideální kandidát je proaktivní, samostatný, má skvělé organizační dovednosti a zkušenosti s vedením menších týmů.

Popis pozice:

  • Účast na přípravě projektů
  • Komunikace s projekčními kancelářemi a dodavateli, včetně výběrových řízení
  • Řízení a koordinace prací dle stanoveného harmonogramu
  • Kontrola a vyhodnocování finančních plánů
  • Dohled nad kvalitou provedených prací
  • Úzká spolupráce s CEO společnosti

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • Minimálně 5–10 let zkušeností s řízením rezidenčních projektů od A do Z
  • Schopnost efektivně řešit problémy a řídit komplexní projekty
  • Schopnost komunikovat anglicky na denní bázi (B2-C1)
  • Dynamická a proaktivní osobnost, která se nebojí vyjádřit svůj názor

Nabízíme:

  • Možnost pracovat na rozsáhlých a komplexních projektech, které posílí vaše profesní zkušenosti a odborné znalosti.
  • Prostor pro osobní a profesní růst v dynamickém a inspirativním prostředí.
  • Pracovní telefon a notebook pro pohodlný výkon vaší práce.
  • Flexibilní pracovní doba, která vám umožní efektivně skloubit pracovní a osobní život.
  • Motivační finanční ohodnocení včetně atraktivních odměn za úspěšné projekty.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, který podpoří vaši dlouhodobou finanční stabilitu.
  • Podpora rozvoje vašich dovedností, včetně účasti na školeních.

Pokud si myslíte, že právě Vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici, zašlete nám životopis a my se s Vámi spojíme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění