Obsluha CNC, Nový Jičín

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Kopřivnice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Pracovní náplň:

  • Řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN (soustruhy, frézky)
  • Obsluha klasických soustruhů, frézek, vyvrtávaček
  • Obsluha brusek
  • Seřízení obráběcích strojů
  • Práce podle výkresové dokumentace
  • Měření během i po obrábění

Požadujeme:

  • SOU technického směru/ anebo praxe
  • Praxe vítaná/ šikovné absolventy zaučíme
  • Znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly
  • Samostatnost a spolehlivost při práci, důraz na přesnost
  • Výkonnost a aktivní přístup, chuť stále se učit a rozvíjet se
  • Práci ve třísměnném nebo dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • SMLOUVU NA HPP
  • PŘÍSPIEVĚK NA UBYTOVÁNÍ
  • VŠECHNY PŘÍPLATKY PODLE ZÁKONÍKU PRÁCE
  • MOŽNOST ZÁLOH
  • MOŽNOST PŘESČASŮ
  • JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní mzda až 32 500,-Kč
  • prémie až 20% se základní mzdy
  • ostatní příplatky dle ZP