Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Chcete pracovat ve skvělé partě fyzioterapeutů? Klient je pro Vás na 1.místě a dokážete mít ke každému opravdu individuální přístup dle jeho potřeb?
Pak se přidejte k nám! Pošlete nám Vaše kontakty a my se Vám ozveme s detaily!

FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA

Náplň práce:

* Provádění vyšetření nutných pro následnou léčebnou rehabilitaci.
* Stanovení optimální varianty a kombinace postupů podle diagnózy
* Aplikace metod fyzikální terapie, včetně reflexních masáží, měkkých technik a balneologických procedur
* Aplikace metod kinezioterapie
* Zpracování rehabilitačního plánu
* Vedení příslušné dokumentace

Co od Vás očekáváme:

* Způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č.96/2004 Sb.
* Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu i s odborným dohledem
* Praxe v oboru není podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

* NÁSTUPNÍ BONUS 100 000 Kč (pouze dle splnění nastavených podmínek)
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na životní pojištění
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Firemní akce
* Možnost rekondičně-léčebných pobytů
* Možnost mateřské školky v místě pracoviště

* Místo výkonu práce: Ostrava

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště