Lakýrník - mokré lakování + ubytování

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Krnov
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Požadujeme:

  • SOU technické (lakýrník) anebo odpovídající praxe
  • praxi v lakování (bude provedena zkouška)
  • manuální zručnost a cit pro práci lakýrníka, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet

Pracovní náplň:

  • příprava dílů pro lakování (čištění, broušení, odmašťování, tmelení)
  • maskování ploch a dílů před nástřikem páskou, zátkami, následné odmaskování
  • stříkání nebo natírání barvou, lakování pomocí pistole, obsluha lakovací linky
  • míchání barev, opravy chyb  – škrábance, defekty při lakování

Nabídka:

  • práce na HPP
  • možnost podílet se na výrobě a opravě kolejových vozidel
  • možnost ubytování
  • možnost čerpání záloh
  • 2 směnný provoz (ranní, odpolední)
  • nástup možný IHNED!
  • až 250,- Kč/h