Obchodní Manager Zahraničí 70.000Kč

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenost se zahraničním obchodem B2B a zajímá vás oblast vývoje farmaceutických doplňku a léčiv? Jsme ryze česká firma a hledáme kolegu, který bude rozvíjet vztahy se zahraničními partnery. Čeká vás pestrá a dynamická práce s velmi zajímavým prodejním artiklem. A protože vaším cílem bude navazování vztahů se zahraničními partnery, je nutností znalost angličtiny na pokročilé úrovni.
Těšíme se na vaše CV a rádi se setkáme!

Náplň práce:

* Akvizice nových obchodních partnerů
* Udržování stávajících obchodních vztahů
* Výjezdy na pracovní cesty do zahraničí
* Denní komunikace v angličtině s obchodními partnery
* Práce se CRM

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomie, přírodní vědy
* Zkušenost s B2B prodejem min 2 roky
* Angličtin pokročilá - slovem písmem/ denní komunikace
* Aktivní řidič
* Časová flexibilita v rámci výjezdů do zahraničí

Co Vám můžeme nabídnout:

* Možnost homeoffice a pružná pracovní doba
* Případně pomůžeme i s relokací
* Telefon a notebook i k osobnímu užití
* Bonusy a prémie
* Dotované stravování
* 25 dní dovolené
* Místo výkonu práce: Remote + Dolní Dobrouč