MISTR/MISTROVÁ - zámečnické dílny a svařovny

Jméno/Firma
Vaněk - strojírenská výroba
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Informace o pozici

Požadavky:

  • Vzdělání technického zaměření nejlépe ve strojírenském oboru

  • Zkušenosti z výroby (svařování, broušení, zámečnické práce)

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu

  • Organizační a komunikační schopnosti

  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce:

  • Řízení směny zaměstnanců na svěřeném úseku zámečnických dílen a svařoven

  • Dohled nad kvalitou, efektivitou a bezpečností práce

  • Zajištění plynulého chodu úseku, koordinace a spolupráce s ostatními úseky

  • Vedení kolektivu zaměstnanců

Nabízíme:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, ranní a odpolední směny

  • Finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností

  • Zaměstnání v české výrobní společnosti

  • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu

  • Sportovní a kulturní firemní aktivity