OPERÁTOR/KA CNC STROJE - frézky / soustruhu

Jméno/Firma
Vaněk - strojírenská výroba
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Informace o pozici

Požadavky:

  • SOU, SŠ - technický obor

  • Zkušenosti s prací na frézce / soustruhu

  • Manuální zručnost

  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci

  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce:

  • Obsluha a seřizování CNC stroje - frézky / soustruhu

  • Výroba dílců dle technologické výkresové dokumentace

  • Zajištění dokončovacích zámečnických operací

  • Průběžná kontrola kvality zhotovených dílů a požadovaného množství výrobků

  • Manipulace s plechovými díly - ukládání a roztřiďování na palety, označování průvodkami

Nabízíme:

  • Práce v české výrobní společnosti s tradicí -  na hlavní pracovní poměr, na směny

  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům

  • Víkendy a přesčasy po domluvě, možnost si nadpracovat hodiny

  • Podpora předáka i mistra, zaškolení na nabízenou pozici

  • Příspěvek na stravování - stravenkový paušál

  • Možnost individuálního profesního růstu a zvyšování kvalifikace

  • Sportovní a kulturní firmení akce