Samostatná účetní (menší kolektiv, 2 dny HO, Vršovice)

Jméno/Firma
WELL PACK, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
11. 10. 2024

Hledáte menší účetní kolektiv? Jste pečlivý, samostatný a zodpovědný člověk? Aktuálně rozšiřujeme tým o nového člena, který má zkušenosti s komplexní účetní agendou a stále ho účetnictví baví.

Náplň práce:

  • komplexní vedení účetnictví (vedení složitějších účetních operací)

  • zpracování přiznání k DPH, kontrolních hlášení, daně silniční, daně z příjmů

  • účtování dohadných položek a časového rozlišení nákladů

  • komunikace s bankami, úřady, s daňovým poradcem

  • sestavování účetních závěrek; měsíční reporty, finanční controlling, analýzy

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou

  • praxe na obdobné účetní pozici min. 2 roky

  • znalost účetních a daňových předpisů (DPH, DPPO)

  • znalost účetního programu ABRA výhodou

Nabízíme:

  • nástup ihned

  • odměny v průměru 1-2 platů

  • možnost home office 2 dny

  • dog friendly office