Specialista výkupu vozů

Jméno/Firma
AUTO OPAT
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
11. 10. 2024

AUTO OPAT je autorizovaný dealer vozů Škoda, Kia a ojetých vozů Škoda Plus. Jsme také autorizovaným servisem značek VW, Seat, Škoda, Cupra a Kia. Portfolio společnosti zahrnuje mimo prodej a servis vozů autopůjčovnu s možností krátkodobého i dlouhodobého pronájmu, operativní leasing, odtahovou a asistenční službu či kompletní mycí služby pro váš vůz. Centrála společnosti se nachází v Nupakách u Čestlic, pobočka Škoda servisu v centru Prahy v Legerově ulici.

Klademe důraz na individuální přístup ke každému z našich klientů, ale i zaměstnanců, kterým nabízíme zázemí stabilní firmy působící na trhu téměř 30 let, profesní růst a zajímavé firemní benefity. Rozjeďte to právě u nás!

Co Vás čeká:

  • výkup a oceňování ojetých vozů zákazníků,

  • posuzování technického stavu vozidel,

  • testovací jízdy, kontrola online vykoupených vozidel a prověřování historie,

  • monitorování trhu ojetých vozů,

  • vedení jednotlivých obchodních případů se zákzníky.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitou (nejlépe s dopravnm zaměřením),

  • praxi na obdobné pozici (min. 1 rok),

  • výboronou orientaci v automobilovém průmyslu (znalost značek, modelů a typů vozů),

  • komunikační, obchodní a vyjednávací dovednosti,

  • schopnost indentifikace mechanických a kosmetických vad vozů,

  • jazyky: čeština - výborná,

  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič (sk. C - výhodou),

  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení dle zkušeností, možnost dalšího kariérního růstu,

  • zázemí silné, stabilní a prosperující společnosti, která je již více jak dvacet let na trhu,

  • práci v příjemném a moderním prostředí autosalonu,

  • smlouvu na HPP či IČO na dobu neurčitou,

  • přátelský a vstřícný kolektiv,

  • zaměstnanecké benefity (Multisport karta apod.),

  • stravování v závodní jídelně.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu okrouhlicky@autoopat.cz