Asistent marketingu - grafik

Jméno/Firma
HET spol. s r.o.
Pracoviště
Ohníč
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Oddělení: Marketing

Lokalita: Ohníč

Náplň práce

  • reklamní materiály - návrhy a zpracování firemních tiskovin, poutačů, vzorníků apod.

  • obalový design - návrhy a zpracování etiket výrobků

  • webové aplikace - spolutvorba obsahu a administrace

  • správa sociálních sítí - spolutvorba obsahu a administrace

  • komunikace s reklamními a produkčními agenturami

  • práce na trhu - instalace reklamních materiálů a regálů na maloprodejnách

Požadujeme

  • SŠ, zkušenost v marketingu výhodou

  • práce na PC - pokročilá znalost grafických programů - Adobe Illustrator, InDesign a Photoshop

  • kreativní myšlení a grafické cítění

  • komunikativnost, schopnost pružně řešit problémy, samostatnost, pečlivost

  • ochota k příležitostnému cestování

  • morální a trestní bezúhonnost

  • bydliště v regionu Teplice nebo Bílina

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • HPP - hlavní pracovní poměr

  • zajímavou, pestrou a dynamickou práci

  • možnost osobního rozvoje

  • práce v kolektivu

  • firemní benefity - závodní stravovaní, sleva na firemní výrobky, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno - "sick days"

  • nástupní termín - dle dohody

Platové ohodnocení

  • 32 000 - 34 000 Kč v závislosti na osobním přístupu, zkušenostech a obchodních výsledcích společnosti

Nabídky se strukturovaným životopisem a fotografií zasílejte na níže uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Jiřina Kozáková

Personální a mzdová účetní

+420 417 810 143

+420 607 635 608

jirina.kozakova@het.cz