Obchodní zástupce - oblast zemědělství

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Mratín
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

FYTOZ CZECH, s.r.o.

Jsme stabilní obchodní společnost, která upřednostňuje individuální přístup k lidem a přátelskou atmosféru. Stávající odborné znalosti v našem týmu umožňujeme dále rozvíjet.

Náplň práce:

  • komplexní servis pro zákazníky

  • vyhledávání nových potencionálních partnerů

  • podpora prodeje, získávání přehledu o trhu a požadavcích farmářů

  • spolupráce s týmem obchodních zástupců

  • další aktivity s cílem růstu obchodu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání

  • praxe v oboru zemědělství

  • flexibilita, spolehlivost, důslednost, slušné vystupování a komunikace se zákazníky

  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • prostředí malého kolektivu, vlídného zacházení

  • individuální přístup

  • možnost stálého doplňování znalostí formou školení

Firemní benefity: penzijní připojištění, stravenky, možnost zvýhodněného nákupu zboží, placené volno mezi Vánocemi

Termín nástupu: dle dohody

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 667 647 - Irena Dušátková.