SVÁŘEČ ocelových konstrukcí (m/ž)

Jméno/Firma
KOMA MODULAR s.r.o.
Pracoviště
Říčanská 1191, Vizovice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše firma KOMA MODULAR je silná, stabilní společnost, kterou tvoří přední odborníci v oblasti modulární výstavby. Naším cílem je pomáhat lidem prostřednictvím modulární výstavby. Věnujeme pozornost inovaci a designu již od roku 1992 a věříme, že spojení kvality a designu je tím nejlepším přístupem. Klademe důraz na vytvoření příjemného pracovního a životního prostředí a neustále se snažíme zlepšovat a rozvíjet.

Náplň práce:

  • Svařování obytných modulů metodou CO2 (MIG MAG)
  • Svařování poznkovaného plechu (kukla s filtrem, odsáváním)

Co od Vás očekáváme:

  • SOU, SŠ vzdělání
  • Svářečský průkaz
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve výškách při svařování kontejnerů
  • Flexibilitu, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • Zkušenosti se svařováním modulů výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení (hodinová sazba min. 250 Kč až 300 Kč dle zkušeností + měsíční odměny)
  • Nově zrekonstruované prostředí svařovny s nejmodernějšími technologiemi
  • Kvalitní pracovní oblečení
  • Program benefitů - úhradu cestovného z práce a do práce, dotované stravování ve vlastní moderní jídelně, zvýhodněná cena kávy, pitný režim, zvýhodněné mobilní tarify, jazykové a jiné kurzy a vzdělávání, odměny při životních a pracovních událostech, program úspor a zlepšování - finanční bonusy, firemní akce (dětský den, Mikuláš v KOMĚ, vánoční odpoledníček a další), fyzioterapie a masáže na pracovišti
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Pacoviště - Vizovice

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště