Telefonní operátor/ka s neomezenými provizemi - RANNÍ SMĚNA

Jméno/Firma
Vitacall s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • Prodej produktů a péče o klienty
  • Vedení agendy klienta a pravidelná komunikace se zákazníky po telefonu
  • Výhodou volání stálým klientům, kteří nakupují pravidelně!

Jednou objednávkou to nekončí, ale o své zákazníky se následně staráš, jsi s nimi v pravidelném kontaktu a vytváříš si s nimi osobnější vztah :)

Co u nás můžeš očekávat?

  • Pouze ranní směna 8:00 - 15:30 hod. (PO-PÁ) - místo pracoviště: Olomouc
  • Fixní plat 24000 + neomezený provizní systém
  • Průměrná mzda 35000 čistého/měsíc
  • Finanční bonus za docházku
  • Práci na HPP od prvního dne
  • Prodej kvalitních produktů – www.amorello.cz + www.mujkolagen.cz
  • Volání stálým klientům velkou výhodou!!
  • Motivační soutěže, bonusy, benefity apod.
  • Zakládáme si na dobré náladě a fajn kolektivu
  • Možnost kariérního růstu

Nikdo tě nehodí hned do vody, ale bude ti k dispozici zkušený kolega, který se ti bude aktivně věnovat a pomůže ti v začátcích.

Koho hledáme?

  • Férového a spolehlivého kolegu, který se nebojí výzev
  • Bezkonfliktní osobnost - jsme tým a taháme za jeden provaz
  • Soutěživost a chuť být tím nejlepším
  • Zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, ne však podmínkou
  • Znalost práce na PC
  • Perfektní mluvený projev bez vad řeči
  • Pozitivní přístup s chutí posouvat se dál a zlepšovat své schopnosti
  • Čistý trestní rejstřík podmínkou

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Children-friendly office
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště