Obráběč - čistá měs. mzda 36.400,- Kč vč. diet + ubytování MABE721

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Benešov
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Chceš se stát tvůrcem špičkových výrobků, které putují po celém světě? Hledáš práci bez nočních směn? Pokud máš zkušenosti na CNC strojích, neváhej a dej nám vědět!

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr a možnost ubytování zdarma. Práce pouze na dvě směny s volnými víkendy!

Nabízíme:

  • *Čistý měsíční příjem až 44.000,- Kč včetně prémií a diet při fondu 200 hod.
  • Čistý měsíční příjem až 37.000,- Kč včetně prémií a diet (fond prac. doby)
  • Práce pouze na dvě směny - ranní a odpolední
  • Diety 367,- Kč/den
  • Prémie na základě plnění zakázky
  • Ubytování zdarma - místo výkonu práce - Benešov (Středočeský kraj)
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost přesčasů
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Individuální přístup

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC strojů - frézy, soustruhy
  • Práce s měřidly

Požadujeme:

  • Praxi v oboru
  • Orientace v technických výkresech
  • Znalost práce s měřidly

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování