Pracovník/Pracovnice ručního mytí vozidel/obsluha automatické myčky

Jméno/Firma
Hyundai Domanský
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
11. 10. 2024

Pro náš prémiový autosalon Hyundai Praha Domanský v Praze 9 - Černý Most hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Pracovník/Pracovnice ručního mytí vozidel/obsluha automatické myčky.

Náplň práce:

  • · Navážení vozidel do automatické kartáčové myčky

  • · Pečlivé dočištění, dosušení a případné voskování exteriéru vozidel

  • · Důkladné vyčištění a vysátí interiéru vozů

Požadujeme:

  • · pečlivost - výsledky Vaší práce jsou hned vidět a reprezentují činnost ostatních kolegů

  • · řidičský průkaz B

  • · čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • · možnost nadstandardního výdělku nad rámec základní mzdy v závislosti na Vašem výkonu

  • · mimořádné benefity, např. zaplatíme telefonní čísla i vašim rodinným příslušníkům pro volání zdarma

  • · pravidelnou pracovní dobu začínající v 8 hodin, volné víkendy

  • · práci ve stabilní a úspěšné společnosti

  • · nástup dle dohody

  • · práce na plný úvazek na hlavní pracovní poměr

  • · pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • · platové ohodnocení 32.000-36.000 Kč

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, budeme rádi, když nám zašlete váš životopis radek.klaban@domansky.cz