Programátor/ka komunikačních zařízení - FW

Jméno/Firma
ELGAS, s.r.o.
Pracoviště
Pardubice
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • programování jednočipových procesorů v jazyce C/C++

  • práce s pokročilými vývojovými systémy a moderními technologiemi

  • implementace komunikačních technologií do měřících přístrojů

  • testování navržených řešení a příprava technické dokumentace

  • spolupráce při oživování měřících a komunikačních přístrojů

  • zapojení do inovativních projektů v rámci týmů vývojového oddělení

Požadavky:

  • střední škola, případně vysoká technického zaměření (nejlépe elektro)

  • zkušenosti s architekturou ARM procesorů

  • povědomí o komunikačních technologií (GPRS, LTE, NB IoT)

  • komunikační znalost anglického jazyka

  • schopnost týmové spolupráce ale i samostatné práci na projektech

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v technologicky pokročilé vývojově-výrobní společnosti

  • flexibilní pracovní dobu (jednosměrný provoz) v rámci work life balance

  • individuální přístup společnosti k potřebám zaměstnance

  • pět týdnů dovolené + 3 dny sick days

  • zajištěné firemní stravování s příspěvkem

  • podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • dobrou dopravní dostupnost

Místo pracoviště: Pardubice

Plat: dle praxe a schopností

Jsme:

  • Největším výrobcem přesných měřících přístrojů pro plynárenství v České a Slovenské republice a patříme mezi jedny z největších výrobců přepočítávačů množství plynu na světě

  • Inovativní společností, která se svým rozsáhlým týmem specialistů neustále pracuje na výzkumu a vývoji vysoce technologicky vyspělých měřících zařízení pro plynárenský průmysl

  • Společností s rychlým technologickým pokrokem, proto pro velkou škálu svých pozic požadujeme středoškolské či vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru

  • Společností, která prodává svá zařízení po celém světě, proto je zejména u obchodních pozic vyžadována znalost anglického jazyka

  • Společností, která dbá na společenskou zodpovědnost a pomáhá potřebným v Pardubickém kraji

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v české dynamické společnosti

  • Pružnou pracovní dobu, jednosměrný provoz ve výrobní části

  • Týden dovolené navíc nad rámec zákona a 3 dny sick days

  • Možnost profesního růstu a následného vzdělávání

  • Flexibilní přístup v rozhodování a otevřenost pro nové poznatky

  • Přátelské pracovní prostředí a osobní přístup k individuálním potřebám

Žádosti o zaměstnání můžete také zasílat na email personalni@elgas.cz.