Obsluha strojů - seřizovač/seřizovačka, nábor. příspěvek 20 000 Kč, Neubuz

Jméno/Firma
DF Partner s. r. o.
Pracoviště
Neubuz 165, Neubuz
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Jste manuálně zruční a baví vás seřizovat výrobní technologie?
Pracujte s automatickými linkami a nejmodernějším způsobem řízení výroby. Buďte součástí výrobního procesu značky SHERON, která je v ČR a SR lídrem na trhu v oblasti provozních kapalin, autokosmetiky a autopříslušenství.

www.dfpartner.eu

Náplň práce:

  • Seřizování moderních výrobních linek
  • Obsluha automatické míchací linky
  • Realizace denní produkce podle výrobního příkazu
  • Dohled nad malým týmem výrobních pracovníků na směně
  • Průběžné provádění kontrolních zkoušek kvality výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost - zkušenost se seřizováním linek vítána
  • Vzdělání - minimálně výuční list
  • Celoročně práci ve dvousměnném provozu, sezónně (září-leden) třísměnném provozu
  • Další informace můžete najít na našich webových stránkách www.dfpartner.eu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Obědy za 20 Kč
  • Káva zdarma
  • 5 dnů volna navíc
  • SIM karta i pro rodinné příslušníky za výhodných podmínek
  • Příspěvek na dopravu.
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příplatky za přesčas, práci ve svátek a noční směnu nad rámec zákona
  • Finanční věrnostní hodnocení.
  • Firemní společenské akce.
  • Slevy na nákup firemních produktů.
  • Lístky na BarumRallye.

Benefity

  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště