Pizzař/ka - mzda až 40 000 Kč ????

Jméno/Firma
Sebahtin Redzhep Topalasan
Pracoviště
Nymburk
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme zavedená pizzerie, která si zakládá na používání těch nejlepších surovin a pečlivé přípravě tradiční italské pizzy. Naším cílem je nabízet zákazníkům nejen skvělou chuť, ale také příjemný zážitek z návštěvy. V našem týmu vládne přátelská atmosféra a všichni si pomáháme, aby naše pizzerie byla místem, kam se lidé rádi vrací.

Do našeho týmu hledáme šikovného pizzaře nebo pizzařku, který/á má nadšení pro gastronomii a lásku k dobrému jídlu. Pokud tě baví pracovat s čerstvými surovinami a chceš se podílet na výrobě skvělých pizz, jsi náš člověk!

Náplň práce:

  • Příprava těsta a čerstvých surovin na výrobu pizzy
  • Pečení pizzy podle osvědčených receptur
  • Udržování čistoty na pracovišti a dodržování hygienických standardů

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s přípravou pizzy (nemusí být profesionální, rádi Tě zaučíme)
  • Zájem o gastronomii a smysl pro detail, důležité je mít chuť se učit a zlepšovat
  • Týmový duch a spolehlivost jsou nutností

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Mzda až 40 000 Kč podle zkušeností a pracovního nasazení
  • Přátelské a rodinné prostředí, kde si vzájemně pomáháme
  • Možnost naučit se novým technikám a zdokonalit své dovednosti

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu! Těšíme se na Vás.