OBCHODNÍK S ROZVOZEM - VELKÉ POPOVICE (až 50 000 Kč + bonusy)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Velké Popovice
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako OBCHODNÍK S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění.

Náplň práce:

* rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
* proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
* rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
* plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
* týmové porady a reporting nadřízenému

Co od Vás očekáváme:

* praxi s přímým prodejem
* ŘP sk.B
* výpis z karty řidiče
* potravinářský průkaz
* trestní bezhúhonnost
* časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co Vám můžeme nabídnout:

* zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
* motivující mzdové ohodnocení s provizemi
* práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
* firemní oblečení
* diety
* zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
* výhodné volání pro celou rodinu
* tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
* práci formou HPP nebo na IČO

* Místo pracoviště: Velké Popovice

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí