Výrobní technolog (základní znalost AJ) (A1704)

Jméno/Firma
DISPONERO s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Popis

Pro výrobní společnost v průmyslové zóně Triangle hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Výrobního technologa/CAD designera.

Náplň práce:

  • odpovědnost za přípravu výrobní dokumentace
  • tvorba a správa výkresové dokumentace v systému PDM
  • příprava CAD dat dle potřeby
  • spoluúčast na přípravě tréninkových plánů

Požadujeme

  • znalost práce s SOLIDWORKS nebo AUTOCAD Inventor
  • orientaci ve výrobních technologiích
  • znalost 2D a 3D výkresů
  • minimálně základy AJ
  • čtení výkresové dokumentace
  • MS Office
  • výhodou praxe s technologiemi tváření plechu/svařování
  • výhodou základní orientace v kovovýrobě

Nabízíme

  • příležitost aktivně se podílet na rozjezdu zavedené výroby
  • roční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená navíc