Koordinátor Food sektoru a GMP+ auditor

Jméno/Firma
TÜV NORD Czech, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
11. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  • komunikace s tuzemskými i zahraničními klienty

  • provádění auditní činnosti (příprava na audit ve spolupráci TS, plánování termínu, provedení auditu na místě)

  • administrativní zpracování dokumentace z auditu

  • příprava podkladů  k fakturaci

  • udržování kvalifikace auditora GMP+

  • komunikace s GMP+

Požadujeme

  • znalost administrativy certifikačních a/nebo inspekčních či zkušebních společností a rámcová orientace v požadavcích norem řady 17 +++ (např.: ČSN EN ISO 17021, 17065)

  • znalost principů managementu kvality výhodou (např.: ČSN EN ISO 9001)

  • znalost legislativy potravin/krmiv

  • platné zkoušky auditora GMP+ B2/B3/B4

  • jazykové schopnosti angličtina/němčina - potřebné pro školení a zkoušky GMP+

  • vzdělání medicínského, přírodovědeckého nebo technickovědeckého směru související s potravinami, potravinářským průmyslem nebo biologickými vědami

  • praxe v oboru pro jiné CO výhodou

  • dobrá znalost Microsoft Office

  • organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, rychlá reakce

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • dynamické pracovní prostředí v inovativní a růstové společnosti

  • zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu a tomu odpovídající mzdové ohodnocení

  • benefity:  5 týdnů dovolené + 3 dny sick day, stravenky Sodexo v hodnotě 194 Kč,  příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon, služební automobil

  • široké možnosti profesního rozvoje a vzdělávání

  • zaměstnání na dobu neurčitou, plný úvazek

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Jak se přihlásit

Zašlete svůj životopis a motivační dopis na email: hradecka@tuev-nord.cz

Těšíme se na Vaše přihlášky a případnou spolupráci!