Asistent/ka nákupu

Jméno/Firma
Simply You Pharmaceuticals, a.s.
Pracoviště
Vítkov
Vytvořeno
11. 10. 2024

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Ocutein, Stopkašel, Priessnitz, Mentholka, DonnaHAIR, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá kandidáta/kandidátku na pozici: Asistent/ka nákupu

Pracovní náplň:

  • objednávání surovin, polotovarů a komunikace s dodavateli v tuzemsku a zahraničí,

  • zajišťování dopravy dle dodacích podmínek Incoterms,

  • vyřízení proclení,

  • řešení reklamací,

  • administrativní podpora pro finanční oddělení pro zajištění plateb faktur,

  • zajištění zpracování administrativy a reporting.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy,

  • uživatelská znalost MS Office,

  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti,

  • schopnost efektivního řízení času,

  • znalost anglického jazyka slovem i písmem,

  • zaujetí pro práci a ochota učit se,

  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti, jejíž oblíbenost hodnotí na webu Atmoskop.cz i sami zaměstnanci velmi kladně a nadprůměrně,

  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi,

  • plný úvazek a částečně pružnou pracovní dobou,

  • notebook, mobilní telefon, firemní automobil a další zajímavé benefity.

Termín nástupu:

  • ihned nebo dohodou.

Místo pracoviště:

  • Vítkov; okres Opava.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: juraj.spevak@simply-you.eu